در این مقاله از فروشگاه لوستر راما میخواهیم پرفروش ترین مدل لوستر را معرفی کنیم و ویژگی های آن را مورد بررسی قرار دهیم. همانطور که میدانید یکی از مهم ترین وسیله های دکوری که برای زیباتر و شیک تر دیده شدن هال پذیرایی از آن استفاده می‌شود، لوستر می‌باشد.

لوستر، نقش بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی منزل دارد. به طوریکه وجود لوستر در هر قسمت از خانه همچون هال و پذیرایی و آشپزخانه، باعث مجلل و مینیمال تر دیده شدن خانه می‌شود. ناگفته نماند که قیمت لوستر ها به عوامل زیادی همچون اندازه و سبک آن و جنس بدنه آن و … بستگی دارد.

شما می‌بایست بر اساس نوع دکوراسیون محیط مد نظرتان، لوستری با اندازه و طرح مناسبی انتخاب کنید. لوستر هایی با جنس برنز و کریستال، یکی از پرفروش ترین و پرطرفدار ترین مدل لوستر ها در زمان گذشته بودند. اما امروزه تنوع مدل لوستر ها بسیار زیاد است و شما در هر سبک و اندازه‌ای میتوانید لوستر تان را انتخاب کنید.

پرفروش ترین مدل لوستر های موجود در بازار

پرفروش ترین مدل لوستر های موجود در بازار

سریع خرید کنید!

در اینجا 23 مدل از پرفروش ترین مدل های لوستر را معرفی میکنیم:

 1. چشمه نور
 2. لوستر پرشیا
 3. لوستر نگین
 4. لوستر دارکار
 5. لوستر روژانو
 6. لوستر نورسازان
 7. ام کی ای لایتینگ مدل پروانه‌ای مدرن
 8. لوستر باکارات
 9. تام دیکسون
 10. لوستر کوکت
 11. لوستر پینچ
 12. بوکی
 13. لوستر نمو
 14. لوستر پذیرایی برنز
 15. لوستر کریستالی
 16. لوستر چوبی
 17. لوستر سرامیکی
 18. برنزی و برنجی
 19. لوستر استیل
 20. لوستر سرامین
 21. لوستر برتز
 22. کریستال طبقه‌ای
 23. سرامیک با شاخه‌های برنزی
در راما بخوانید
بهترین راه محاسبه تعداد شاخه لوستر

امروزه یکی از پرفروش ترین مدل لوسترها، لوسترهای ام کی ای لایتینگ و مدل پروانه ای مدرن می‌باشد که بدنه آنها به رنگ مشکی بوده و دارای ریموت هستند. اگر سبک دکوراسیون پذیرایی‌تان مدرن می‌باشد، بهتر است این نوع لوستر ها را انتخاب کنید. ابعاد این لوستر 100*120*120 سانتی متر بوده و ارتفاع آن حدود 100 سانتی متر می‌باشد.

همچنین نوع لامپ های استفاده شده در این لوستر از نوع SMD می‌باشد و وزن این نوع لوستر حدود 3000 گرم است. یکی دیگر از پرفروش ترین و پرطرفدار ترین مدلها، چراغ آویز سه شعله مدل لاین BW-G LINE می‌باشد که جنس بدنه آن فلزی است. همچنین وزن و ارتفاع این مدل لوستر ها به ترتیب 1200 گرم و 75 سانتی متر می‌باشد.

استفاده کردن از این نوع لوستر ها در پذیرایی یا آشپزخانه ای که دکوراسیون آن به سبک مدرن است مناسب می‌باشد. تعداد سرپیچ‌های لامپ در این لوستر 3 عدد بوده و نوع لامپ‌های استفاده شده در این لوستر LED می‌باشد.3

لوستر امیران لایتینگ

یکی دیگر از پرفروش ترین مدل لوسترها، لوستر امیران لایتینگ یا چشمه نور مدل مدرن است که ارتفاع آن 70 سانتی متر بوده و ابعاد آن حدود 35*50*70 سانتی متر می‌باشد. ناگفته نماند که این نوع لوستر ها از قابلیت تعویض لامپ برخوردار هستند و نوع لامپ های استفاده شده در آن ها LED است. همچنین توان الکتریکی آن ها حدود 80 وات می‌باشد.

یکی دیگر از پرفروش ترین و پرطرفدارترین مدل لوسترها، لوستر های 8 شعله می‌باشند که جنس بدنه آن ها برنج بوده و وزن آن حدود 6000 گرم می‌باشد. ارتفاع این مدل لوسترها 65 سانتی متر است و همچنین این نوع لوستر ها از قابلیت تعویض لامپ برخوردار هستند.

در راما بخوانید
0 تا 100 آموزش نصب لوستر در سقف کاذب

یکی دیگر از پرفروش ترین مدل لوستر ها، لوستر های سقفی مدل آبشاری هستند که بسیار شیک بوده و ارتفاعشان حدود 30 سانتی متر می‌باشد. همچنین جنس بدنه این لوستر ها فلزی است. تعداد سرپیچ های موجود در این لوستر ها 3 عدد بوده و لامپ های استفاده شده در این لوستر ها از نوع LED می‌باشد.

یکی دیگر از پرفروش ترین مدل لوستر ها، لوستر های سقفی می‌باشد که بسیار شیک بوده و زیبایی پذیرایی و هال را چند برابر میکند. جنس بدنه این نوع لوستر ها از جنس چوب استیل می‌باشد و این لوستر ها دارای ریموت هستند.

معرفی جدید ترین و پرفروش ترین لوستر های نئوکلاسیک

معرفی جدید ترین و پرفروش ترین لوستر های نئوکلاسیک

یکی از خاص ترین و پرفروش ترین مدل لوستر های نئوکلاسیک، لوستر های برنجی آنتیک 21 شاخه، مدل لیانا می‌باشند. جنس این نوع لوستر ها از برنج و سنگ بوده و به رنگ آنتیک هستند. ناگفته نماند که لوستر های نئوکلاسیک نسبت به سایر لوستر ها از قیمت بالایی برخوردار هستند.

تعداد شاخه های این لوستر ها 21 عدد می‌باشد و ارتفاع و قطر آن ها به ترتیب حدود 115 و 90 سانتی متر است. لوستر های نئوکلاسیک برنجی به رنگ طلایی، مدل شکوفه سفید هم یکی از بهترین و پرفروش ترین لوستر ها محسوب می‌شود که بهتر است این نوع لوستر ها را در پذیرایی استفاده کنید.

روش نصب لوستر های شکوفه سفید به صورت سقفی و آویزی بوده و ارتفاع و قطر آن به ترتیب 75 و 70 سانتی متر می‌باشد. نوع لامپ های استفاده شده در این لوستر ها، سرپیچ شمعی است.

در راما بخوانید
5 مدل لوستر آشپزخانه جدید و شیک