سایر مقالات

معرفی 10 لوستر شیک برای پذیرایی

بهترین لوستر برای پذیرایی

انتخاب و خرید بهترین لوستر برای پذیرایی به سبب جلوه‌ای که می‌تواند برای یک خانه داشته باشد، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و در این راستا سبب تعریف تناسبات میان لوستر و دکوراسیون داخلی خانه شده است. با توجه به اینکه لوسترها علاوه بر وظیفه روشنایی در بحث زیبایی هم ایفای نقش می‌کنند، پروسه انتخاب این محصولات تا حدی پیچیده می‌شود.

وسواس به خرج دادن در این بحث خلاصه نمی‌شود؛ بلکه اغلب جزئیات خانه هستند که یک دکوراسیون شیک را در اختیار شما قرار می‌دهند. از این رو در ادامه قصد داریم با ارائه توضیحات بیشتر نسبت به فاکتورهای خرید لوستر مناسب برای خانه، شما را با مدل‌های شیک و جذاب لوستر آشنا کنیم.

با وبسایت تخصصی خرید لوستر راما همراه باشید…

بهترین مدل‌های لوستر پذیرایی

پذیرایی همواره به عنوان قابل دید‌ترین بخش از یک خانه مطرح بوده و دکور اصلی آن را تشکیل می‌دهد. با توجه به اینکه امروزه طراحی دکوراسیون منزل تنوع سبکی بسیاری پیدا کرده، بالطبع در طراحی و ساخت اسباب و اثاثیه و وسایلی چون لوستر، گزینه‌های مختلفی ارائه شده تا امکان ایجاد هماهنگی بین اجزا مطرح باشد.

در ادامه نمونه‌هایی از مدل‌های محبوب برای سبک‌های دکوری متفاوت مورد بحث قرار گرفته شده که می‌توانند در مسیر انتخاب لوستر مناسب به شما کمک کنند.

لوستر آرتمیس

لوستر مدل آرتمیس از جمله انواع محبوبی است که امکان تناسب با فضای داخلی خانه را دارد. این سبک لوستر حتی در فاکتورهایی چون رنگ کریستال و بدنه، دست شما را باز می‌گذارد تا متناسب با هویت رنگی اسباب و اثاثیه داخل منزل، امکان اعمال تغییرات را داشته باشید.
در رابطه با تعداد شعله‌های این لوستر باید گفت بسته به ابعاد تعريف می‌شود که به واسطه ساختار کریستالی آن، روشنایی محیط تضمین شده است. ساختار و سبک مدرن لوستر آرتمیس آن را به گزینه‌ای ایده‌آل برای خانه‌های مدرن تبدیل کرده است.

لوستر قاشقی کلیپسی

لوستر قاشقی کلیپسی

گزینه بعدی که در میان انواع لوسترهای مناسب برای پذیرایی قرار می‌گیرد، لوستر قاشقی کلیپسی است. این نوع لوستر به واسطه ساختار چهارگوشی محدبی که دارد، تحت این عنوان مورد معرفی قرار می‌گیرد. استفاده از این لوستر برای خانه‌هایی با سبک کلاسیک و مدرن مناسب بوده و می‌تواند جلوه‌ای زیبا به دکوراسیون داخلی پذیرایی بدهد.

[ovic_products title=”خرید لوستر مخصوص پذیرایی” list_style=”none” product_style=”style-11″ target=”recent_products” category=”274″ limit=”1″ orderby=”date” order=”DESC”]
نکته قابل توجه در رابطه با این مورد هم، امکان تناسب ابعاد لوستر با متراژ خانه است. در واقع شما می‌توانید این لوستر را در ابعاد دلخواه خود سفارش دهید. به علاوه امکان تغییر رنگ کریستال و بدنه در رابطه با لوستر مورد بحث هم مطرح می‌شود.

لوستر لاریس

لوستر لاریس

لاریس از دیگر مدل‌های محبوب برای دکوراسیون پذیرایی است. این نوع لوستر در انواع مدرن قابل بحث بوده که بسته به ابعاد، دارای تعداد شعله‌های متفاوتی است. سفید ،دودی و شامپاین، سه رنگی هستند که می‌توان برای کریستال این نوع لوستر در نظر گرفت.
به علاوه باید افزود که کریستال‌های مورد استفاده در لوستر لاریس، متناسب با ابعاد آن بوده و متراژ پذیرایی شما فاکتور تعیین کننده ابعاد لوستر خواهد بود.

لوستر یو U بهترین لوستر پذیرایی

لوستر یو (U)

یکی از لوسترهای مدرن با طراحی خاص و متفاوت، لوستر یو بوده که فرم U شکلی که دارد سبب نحوه نام‌گذاری آن شده است. طراحی ویژه‌ این سبک لوستر تا حدی باعث محدودیت کاربرد آن می‌شود. به گونه‌ای که نمی‌توان برای تمامی سبک دکوراسیونی از این لوستر بهره گرفت.
با این حال کیفیت و ساختار منحصر‌به‌فردی که دارد، عامل جذابیت آن به عنوان یکی از بهترین لوستر برای پذیرایی به شمار می‌رود.

لوستر لوتوس یه لوستر شیک برای حال و پذیرایی

لوستر لوتوس

از دیگر مدل‌هایی که می‌توان برای لوستر پذیرایی شیک مورد معرفی قرار داد، لوستر لوتوس است. طراحی مدرنی که این نوع دارد، عاملی برای جذابیت‌های بصری آن بوده و می‌تواند گزینه ایده‌آلی برای یک دکوراسیون مینیمال و مدرن باشد.
زمانی می‌توان این لوستر را در دکوراسیون مینیمال مورد استفاده قرار داد که دکور حداکثر شباهت را با ساختار این نوع لوستر داشته باشد و در عین حال از جزئیات مدرنی برخوردار باشد که تناسب در ساختار حفظ شود.

در ابتدای بحث هم گفته شد که لوسترها به سبب کاربرد گسترده‌ای که در تمامی خانه‌ها دارند، تنوع ساختاری و سبکی متفاوتی پیدا می‌کنند. با این حال سبک‌های کلاسیک، مدرن و مینیمال انواع رایجی هستند که در حال حاضر به طور گسترده در منازل مورد استفاده قرار می‌گیرند. در نتیجه قبل از خرید لوستر پذیرایی شیک، لازم است سبک مناسب و مورد نظر خود را انتخاب کنید.

فاکتورهای خرید لوستر آنلاین

فاکتورهای خرید لوستر آنلاین

جدا از بحث مدل‌های مختلفی که برای لوستر پذیرایی شیک مطرح می‌شود، فاکتورهای به خصوصی هم وجود دارند که در خرید آنلاین باید لحاظ شوند. از آنجایی که فرآیند خرید آنلاین حساسیت‌های بیشتری دارد، در ادامه برخی نکات قابل توجه در انتخاب لوستر لحاظ شده که به شما در گزینش بهتر و خرید موفقیت آمیز کمک خواهد کرد:

  • تناسب ابعاد لوستر

    لوسترها در مدل‌های مختلف قابلیت تولید با ابعاد متفاوت را دارند. در چنین شرایطی طبیعتا لازم است ابعاد لوستر در تناسب با فضای پذیرایی باشد. از این رو هنگام خرید لوستر آنلاین حتما به ابعاد گزینه‌های انتخابی خود توجه کنید.

  • هماهنگی لوستر با دیگر تزئینات پذیرایی

    همانطور که گفته شد لوسترها علاوه بر عملکرد مهمی که در روشنایی فضا دارند، به لحاظ ظاهری هم مورد توجه قرار می‌گیرند. از این رو در راستای جلوگیری از ناهماهنگی بین اجزا، لازم است نسبت به هماهنگی لوستر با دیگر تزئینات پذیرایی توجه داشته باشید. در واقع سبک ساختاری لوستر باید با سبک دکوراسیون در یک جهت باشد.

  • میزان روشنایی

در خرید آنلاین به تعداد شعله‌ها و لامپ‌هایی که در لوستر مدنظر شما به‌ کار گرفته شده توجه کنید. این موضوع با در نظر داشتن نیازهای محیط قابل بحث و بررسی است.

جدا از این فاکتورها، پارامترهای دیگری را هم می‌توان در خصوص بایدها و نبایدهای خرید بهترین لوستر برای پذیرایی مطرح کرد؛ با این حال اعتبار بستر خرید هم جزئی از فاکتورها بوده که می‌تواند خیال شما را از خرید مطمئن و موفق راحت کند.

با در نظر داشتن تمامی آنچه که تا اینجا در رابطه با انواع مدل‌ها و فاکتورهای خرید لوستر آنلاین گفته شد، در صورتی که شما هم به دنبال لوستر پذیرایی شیک هستید، می‌توانید در مجموعه راماگالری به دنبال گزینه ایده‌آل خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *