بهترین لوستر فروشی لاله زار تهران کجاست؟ آیا به دنبال لوستری هستید که زیبایی و روشنایی را به طور همزمان به دکوراسیون منزل شما هدیه دهد؟

فروشگاه لوستر راماگالری، به عنوان بهترین لوستر فروشی در لاله زار، با ارائه تنوع بی‌نظیری از لوسترهای مدرن، کلاسیک، مینیمال و… در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف، انتخابی ایده‌آل برای سلیقه‌های منحصر به فرد شما خواهد بود.

همین امروز به وبسایت راماگالری سر بزنید و از جدیدترین طرح‌های لوستر دیدن کنید. با ما، زیبایی را به خانه خود دعوت کنید!

مزایای خرید از راماگالری:

  • تنوع بی‌نظیر در طرح و سبک
  • قیمت‌های مناسب و رقابتی
  • گارانتی و خدمات پس از فروش
  • ارسال سریع و مطمئن به سراسر کشور
  • مشاوره رایگان با کارشناسان مجرب

برای مشاهده نمونه‌ای از لوسترهای راماگالری، روی لینک زیر کلیک کنید:

ramagallery_official

همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره‌مند شوید:

شماره تماس:

02155592472

فاکتورهای انتخاب یک لوستر خوب

گستردگی کاربرد لوسترها سبب شده تا تنوع بالایی در ساختار داشته باشند و متناسب با دکوراسیون‌های مختلف طراحی و ساخته شوند. از طرفی پارامترهای دیگری چون قیمت در این دسته از محصولات، عاملی برای اهمیت توجه به خرید بهترین گزینه است. در ادامه برخی از نکات کلیدی در روند خرید لوستر مورد بحث قرار گرفته شده که می‌توان با در نظر گرفتن آن‌ها انتخاب بهتری داشت.

لوستر فروشی لاله زار

میزان روشنایی | بهترین لوستر فروشی لاله زار

قطعا اصلی‌ترین هدف از خرید لوستر مربوط به بحث روشنایی است. از این رو باید میزان روشنایی محیط و وجود منابع نوری دیگر را در نظر بگیرید. در صورتی که هدف از تهیه لوستر تنها زیبایی خانه باشد، بالطبع نیازی به توجه نسبت به این فاکتور نخواهد بود.

تناسب اندازه لوستر و فضا

از آنجایی که لوسترها در ابعاد مختلفی طراحی و ساخته می‌شوند، مناسب فضاهایی متفاوت هستند که ابعاد متناسبی با فضای داخلی خانه داشته باشند. در نتیجه استفاده از لوسترهای بسیار بزرگ برای یک فضای کوچک، نه تنها جذابیتی ندارد، بلکه می‌تواند تا حد زیادی سبب اشغال فضا شده و به جای نورانی‌تر کردن خانه، آن را به محیطی کوچک و تاریک تبدیل کند.

در مقابل برای خانه‌های بزرگ و یا سالن‌های خاص، استفاده از لوستر کوچک گزینه خوبی نخواهد بود‌. به همین دلیل است که تناسب ابعاد و اندازه‌ها به بهترین فاکتور جهت انتخاب گزینه ایده‌آل برای فضاهای کوچک و بزرگ تبدیل شده است‌. این پارامتر حتی در مواردی که بیش از یک لوستر در فضا وجود دارد هم خودنمایی می‌کند.

ارتفاع سقف | بهترین لوستر فروشی لاله زار

همانطور که می‌دانید، لوسترها در سبک‌‌های مختلف با ارتفاع‌های متفاوتی ساخته می‌شوند. گاها تزئینات عامل تعیین کننده برای ارتفاع هستند و در برخی موارد هم سبک لوستر ارتفاع آن را مشخص می‌کند. با لحاظ این موضوع لازم است ارتفاع سقف را به عنوان فاکتور مقابل در نظر گرفت و بر این اساس لوستر مناسبی را انتخاب کنید.

قطعا استفاده از لوستر کم ارتفاع برای یک سالن با ارفاع خیلی زیاد نمی‌تواند توجه افراد را به خود جلب کند و نمای بی‌معنایی پیدا می‌کند. از این رو امروزه برای سالن‌هایی با ارتفاع زیاد، از لوسترهای مینیمال با سیم بلند بهره گرفته شده تا چشم به درستی در فضا هدایت شود. در مقابل برای خانه‌های کم ارتفاع باید از لوسترهایی با ارتفاع کمتر بهره گرفته شود. در این حالت می‌توان تناسب را در ساختار رعایت کرد.

تناسب با سبک دکوراسیون

با در نظر داشتن این موضوع که امروزه سبک‌های متنوعی برای فضاهای داخلی تعریف می‌شود، اسباب و اثاثیه‌های مربوط به هر دکوراسیون به طور جداگانه طراحی و ساخته می‌شوند. از این رو تنوع بسیاری در سبک‌های این دسته از وسایل قابل مشاهده است.

در این بین لوستر به عنوان یکی از اجزای اصلی در هر خانه‌ای، می‌تواند دارای ساختاری مدرن، کلاسیک، مینیمال و مواردی از این دست باشد. به علاوه باید در نظر داشت که این تناسب تنها در سبک طراحی لوستر نبوده و حتی می‌تواند شامل بحث رنگ و متریال ساختاری آن شود. وجود تناسب باید در پارامترهای مذکور بین اسباب و اثاثیه‌های مختلف با لوستر لحاظ شود.

راماگالری به عنوان بهترین لوستر فروشی در لاله زار دارای بهترین گزینه‌ها به منظور خرید لوستر مناسب برای دکوراسیون‌های مختلف است. تنوع بالا در لوسترهای موجود در سایت راماگالری می‌تواند به شما در انتخاب گزینه مناسب کمک کند.`